Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Warszawie, którym jest  firma działająca w zakresie  doradztwa informatycznego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Konsultant/Starszy Konsultant ERP.

Firma specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania Oracle JD Edwards. Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało m.in

Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych

Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów biznesowych i systemowych

Przygotowywanie notatek i dokumentacji projektowej

Projektowanie, przygotowywanie i prezentowanie rozwiązań

Szkolenia użytkowników

Prezentacje handlowe

Nadzór nad małymi  zespołami projektowymi

Wymagania

Wymagania:

Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub techniczne

Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu finansów i księgowości

Minimum 2  lata doświadczenia w pracy z systemami ERP dowolnej wielkości jako konsultant wdrożeniowy

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Gotowość do wyjazdów służbowych (w przyszłości również zagranicznych)

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Certyfikowane szkolenia w zakresie nowego produktu
  • Elastyczne podejście do trybu pracy
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych i pracę na ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym, stabilnym zespole

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse , Praca IT - ERP , Praca IT - Konsulting