Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. Rekrutacji i Sprzedaży
Warszawa
NR REF.: 1148202

Jako HAYS Poland jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Linia biznesowa HAYS Response to unikalne połączenie kompleksowego podejścia z dużą dynamiką pracy, pozwalającą na realizację procesów rekrutacyjnych obejmujących stanowiska z różnego poziomu. Jeśli zróżnicowane projekty i codzienne wyzwania są tym, co pozwala Ci się realizować w pracy, daj nam się lepiej poznać.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży i Rekrutacji. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Prowadzenie całościowych procesów rekrutacyjnych dla naszych klientów w ramach zatrudnienia zewnętrznego,
  • Stały kontakt z kandydatem podczas całego procesu rekrutacji,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów do współpracy,
  • Budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Dbanie o jakość danych w wewnętrznym systemie CRM,
  • Współpraca z zespołem administracji i kadr.

U kandydatów poszukujemy:
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w ramach zatrudnienia zewnętrznego (praca tymczasowa, contracting non-IT, outsourcing procesów),
  • Doświadczenia w sprzedaży usług B2B,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów,
  • Kreatywnego podejścia oraz can do attitude,
  • Ciekawości i gotowości do uczenia się,
  • Komunikatywności i umiejętności budowania partnerskich relacji.

Możesz liczyć na:
  • Umowę o pracę,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, prywatne ubezpieczenie na życie),
  • Program wewnętrznych szkoleń nastawiony na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników,
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dołączenie do zespołu, który cały czas się rozwija!

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management