Kierownik Utrzymania Ruchu

cały region, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-18-60259

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy zaawansowanych technologicznie podzespołów dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu (branża automotive):

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie pracą Działu Utrzymania Ruchu,
- Nadzór nad realizacją założonych KPI,
- Stosowanie zasad TPM w celu zapewnienia maksymalnej efektywności maszyn i urządzeń,
- Tworzenie harmonogramów oraz zapewnienie terminowego wykonania konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń,
- Ścisła współpraca z innymi działami przy analizie i diagnozie problemów produkcyjnych,
- Odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn i urządzeń,
- Nadzór nad budżetem, optymalizacja kosztów, planowanie zakupów środków trwałych, narzędzi, części zamiennych oraz materiałów technicznych,
- Współpracę z dostawcami części i serwisami zewnętrznymi,
- Kierowanie podległym zespołem, rozwijanie kompetencji pracowników, szkolenie, planowanie zasobów, prowadzenie rekrutacji,
- Wyznaczanie kierunku rozwoju procesów produkcyjnych.

Wymagania:
Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, najchętniej techniczne,
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu/Inżynierii w zakładzie Produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive),
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
- Praktyczna znajomość Lean Manufacturing oraz narzędzi i metod rozwiązywania problemów,
- Dobra, pozwalająca na swobodna komunikację znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
- Innowacyjność, umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji.

Korzyści:
Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności,
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe.

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości