Kierownik księgowości

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem wewnętrznych struktur naszego Klienta, będącego międzynarodową spółką specjalizującą się w obszarze profesjonalnych usług doradczych, księgowych oraz kadrowo -płacowych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Księgowości.

Lokalizacja Warszawa Mokotów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kierowanie zespołem księgowych
  • Udzielanie wsparcia pracownikom podległego zespołu
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym
  • Monitorowanie realizowanych projektów, ocena ryzyka i proponowanie rozwiązań
  • Współudział w przygotowywaniu analiz i sprawozdań
  • Reprezentacja klientów przed organami administracyjnymi, kontrolnymi
  • Bieżąca współpraca z klientami
  • Przygotowanie raportów finansowych, sporządzanie deklaracji VAT
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgi głównej
  • Kontakty z urzędami administracji państwowej i oraz podatkowej

Oczekiwania

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów i księgowości
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
  • Praktyczna znajomość przepisów i zasad w przygotowywaniu zeznań podatkowych
  • Praca z MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim min. B2 - MUST HAVE
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz współpracy z zespołem
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i organizacji czasu pracy

 Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju osobistego w przyjaznym międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, multisport, owocowe dni)
  • Pracę w zgranym zespole
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse