Oferta wyróżniona

Kierownik Działu Spedycji

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, Specjalistycznej Firmy Transportowej, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Kierownika Działu Spedycji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za nadzór nad realizacją zleceń spedycji całopojazdowej drogowej oraz  pracą spedytorów. Rozliczanie reklamacji, współpraca i negocjacje z przewoźnikami, współtworzenie z działem handlowym ofert dla kluczowych klientów, bieżąca współpraca z działem handlowym, tworzenie planów rozwojowych działu operacyjnego spedycji drogowej calopjazdowej.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dużą samodzielność

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają minimum 4-5 lat w doświadczenia w spedycji drogowej całopojazdowej.
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Które mają doświadczenie w zarządzaniu zespołym.
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa