Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy działającej w obszarze logistyki kontraktowej, poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
04/2021

Lokalizacja miejsca pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • realizacja sprzedaży usług logistyki kontraktowej
  • koordynowanie działań wokół umów handlowych
  • współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju sieci sprzedaży
  • koordynowanie pracy handlowca e - commerce
  • współpraca z działem wdrożeń i działem obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów
  • mile widziana znajomość procesów związanych z logistyką kontraktową
  • profesjonalizm, wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania i umiejętność szukania
  • efektywnych rozwiązań
  • znajomość pakietu Office oraz systemów CRM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Kadra zarządzająca , Praca Logistyka , Praca Sprzedaż - Account Management