Junior Sales Manager (branża opakowań)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-23-63832
Wynagrodzenie: 10000 - 13000 PLN

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej, która poszukuje doświadczonego Junior Managera Sprzedaży, którego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na powierzonych rynkach.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:
- samodzielne pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i w krajach CIS
- ścisła współpraca z działem wsparcia sprzedaży poza granicami Polski
- udział w targach branżowych w kraju i za granicą
- tworzenie kontraktów i negocjacje biznesowe
- opracowywanie prognoz/budżetu sprzedaży
- utrzymywanie relacji z klientami
- raporotwanie wyników do Zarządu

Wymagania:
- min.3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
- dobra znajomość branży opakowaniowej
- samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej
- umiejętnośc prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codziennie raportowanie i kontakty z zagranicą)
- wykształcenie wyższe
- czynne prawo jazdy kat. B

Korzyści:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków
- samochód służbowy
- dużą samodzielnośc w działaniu
- biuro w Warszawie w dobrej lokalizacji

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management