Opis stanowiska pracy

2-16-62204

Dla naszego Klienta - skandynawskiej firmy z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych, poszukuję specjalisty na stanowisko:

Junior .Net Developer

gdzie będziesz odpowiedzialny za tworzenie i utrzymywanie procesów biznesowych we współpracy z właścicielami firm, architektami rozwiązań, współpracą z programistami .Net i Salesforce w celu dostarczania wysokiej jakości rozwiązań zorientowanych na biznes.

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min b2) w mowie i piśmie,
-Znajomość .NET
-Zrozumienie algorytmów (pętle, warunki, komparatory)
-Podstawowa wiedza o API
-podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i pisanie skryptów SQL
-znajomość typów danych, wykorzystywanych przez API (xml, json),

-Rozwiązywanie problemów

-Wysokie standardy jakości, umiejętności analityczne i ustrukturyzowane myślenie

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla "work life balance" atmosferze pracy;
- Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie;
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie