Junior Financial Analyst

Hays Accountancy Finance

Warszawa, mazowieckie

Warszawa
NR REF.: 1164137

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży okulistycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Młodszy analityk finansowy / Junior Financial Analyst

Obowiązki na tym stanowisku:
  • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru sprzedaży i marketingu
  • Dzienne, tygodniowe i miesięczne raportowanie sprzedaży i akcji marketingowych
  • Weryfikacja i analiza kalkulacji wewnętrznych
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Współpraca w ramach audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (kierunki finansowe)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1+/B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność

Oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełny lub niepełny etat. Ponadto, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi