Junior Excel Specialist in Logistics

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1132764

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy producenta zabawek, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Excel Specialist

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za raportowanie oraz zarządzanie procesem labelingu,codzienną kontrolę zamówień pod kątem zgodności, zarządzanie bazą danych i kontakt z działem sprzedaży. Dodatkowo do codziennych zadań będzie należało przygotowywanie raportów oraz kontrola wprowadzanych danych i ich weryfikacja.

Od kandydatów oczekujemy o bardzo dobrej znajomości programu MS Excel (tabele przestawne, vlookup sum lookup, itp.), oraz języka angielskiego na poziomie minimum B2.Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku zajmującym się raportowaniem lub administracją w obszarze logistyki/sprzedaży.

Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin(pon-czw 8,5h a w piątek 6h), atrakcyjne wynagrodzenie.Proponujemy pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością zdobycia kolejnego cennego doświadczenia zawodowego.

Lokalizacja: Warszawa, Centrum

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie