Opis stanowiska pracy

2-16-53844

Do średniej wielkości Softare House'u realizującego projekty dla sektora poszukujemy Team Leadera. Zespół działa w Berlinie i Warszawie. Możliwe jest zatrudnienie na stałe w Berlinie lub w Warszawie z otwartością na podróże do Berlina 2/3 dni w tygodniu.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Java'y (w projekcie EE 7 -> 8)
- Doświadczenie w przewodzeniu zespołem przy zachowaniu technicznych obowiązków
- Pozostałe technologie w projekcie: PostgreSQL, Apache, Lucene 6/7, Vaading, Groovy, ETL

Korzyści:
- Dowolna forma współpracy,
- Elastyczne godziny pracy,
- Brak dress code,
- Praca w międzynarodwej firmie o niekorporacyjnym charakterze,
- Dostęp do najnowszych narzędzi,
- Budżet szkoleniowy,
- Realny wpływa na tworzone rozwiązania,
- Darmowy wstęp do setek instytucji kultury na całym świecie :)

PS Do zespołu poszukujemy też Java Developera (możliwość zatrudnienia w Wwa/Berlin).

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP