IT Support Engineer (1st and 2nd line)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-44659
Wynagrodzenie: 5000 - 6000 PLN

Moim Klientem jest prestiżowa, globalna organizacja z branży prawniczej, która zdecydowała o centralizacji usług i stworzeniu w Warszawie swojego centrum IT.

Dla tego właśnie Klienta poszukuję IT Support Engineera

Obowiązki:
- Wsparcie z poziomu pierwszej oraz drugiej linii z zakresu systemów oraz sprzętu IT
- Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie ticketowym
- Diagnozowanie i ewentualne dalsze adresowanie odpowiednich problemów technicznych
- Codzienny kontakt z administratorami systemów IT pracujących w wewnętrznych strukturach
- Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:
Oczekiwania:
- Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
- Dobra znajomość Systemów Operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office
- Znajomość Active Directory oraz protokołów sieciowych
- Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie

Korzyści:
- mozliwość zatrdunienia na podstawie umowy o pracę lub na kontrakt
- prywatna opieka medyczna
- karta MultiSport
- dofinansowanie do szkoleń oraz studiów podyplomowych

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości