Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

IT Program Manager

Miejsce pracy: Warszawa
2-10-53682

Naszym klientem jest jedno z największych na świecie przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w obszarze technologii. Obecnie zespół składa się z ponad 2000 konsultantów w Polsce i ściśle współpracuje z pozostałymi zespołami, aby dostarczać klientom najnowocześniejszą wiedzę i wartość.

Kluczowe obowiązki:
- Prowadzenie strategicznych projektów w roli Program Managera
- Ścisła współpraca z klientami w celu pomocy w budowaniu nowego modelu operacyjnego IT opartego na współczesnych narzedzi takich jak: Agile, DevOps, Continuous Integration czy Delivery Practices. Oprócz tego mozliwośc pracy w obszarach takich jak Blockchain, Artificial Intelligence i Cloud
- Definiowanie planu zestawu narzędzi docelowych dla całego przedsiębiorstwa
- Doradztwo strategiczne dla klientów w obszarze nowych technologii - pomoc klientom w dotrzymaniu kroku szybko zmieniającyh się środowisk
- Przekształcanie firm: opracowywanie produktów i usług nowej generacji dostosowanych do potrzeb klienta, które pomagają klientom przejść na nowe modele biznesowe

Wymagania:
Kluczowe kompetencje:
- Doświadczenie w pracy w consutlingu, lub firm z branży zaawansowanych technologii
- Wiedza i doświadczenie w co najmniej jednym z obszarów:
Service and Capabilities Management: możliwość projektowania i dostarczania kombinacji procesów i automatyzacji, zarządzania, organizacji i technologii, które umożliwiają działom IT dostarczanie usług lub wyników operacyjnych zgodnych ze strategią IT
Processes and IT automation (IT4IT): zdolność do projektowania i dostarczania procesów i automatyzacji IT potrzebnych do efektywnego i ciągłego doskonalenia IT.
IT Governance and Organization management:zdolność do projektowania i dostarczania określonych organów zarządzających, kart i wskaźników potrzebnych do zapewnienia możliwości wymaganych przez IT.
- Zdolność do rozwijania i utrzymywania silnych relacji wewnętrznych i klientów
- Gotowość do podróżowania w miearze około 60% rocznie
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
- Przynajmniej jeden certyfikat w ITIL lub IT4IT lub VeriSM lub COBIT

Korzyści:
Oferujemy:
- Pracę z innowacyjnymi technologiami - możliwość rozwoju w różnych kierunkach
- Możliwość podróży w Polsce i Europie
- Pakiet szkoleń międzynarodowych dopasowanych do Twoich potrzeb
- Bogaty pakiet benefitów (Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, Ubezpieczenie nażycie itp.)