Opis stanowiska pracy

2-16-61135

Do dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej w obszarze Big Data, poszukujemy osoby na stanowisko Delivery Leader.

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołem projektowym, w tym przydzielanie do stanowisk zakresu pracy, pomoc w planowaniu najbliższych działań czy egzekwowanie jakości dostarczonych rozwiązań;
- Aktywna współpraca z klientem w celu poznania potrzeb, zaproponowania nowych rozwiązań lub ulepszeniu już funkcjonujących procesów;
- Zarządzanie budżetem;
- Zarządzanie ryzykiem oraz reagowanie na zmiany;
- Rekrutacja nowych członków zespołu;
- Wsparcie działań pre-sales.

Wymagania:
- Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie techniczne w obszarcze BI, ETL czy Big Data);
- Biegła znajomość języka angielskiego;
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu zespołem IT;
- Wiedza z zakresu ITIL;
- Rozwinięte umiejetności interpersonalne.

Korzyści:
- Praca dla polskiej firmy o zasięgu globalnym;
- Możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;
- Współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę;
- Pakiet benefitów: ubezpieczenie medynczne i na życie, karta multisport, szklolenia techniczne i nietechniczne;

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca