Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • zarządzanie sprzętem i materiałami
  • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • raportowanie postępu realizowanych prac
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • możliwość pracy także na budowach realizowanych za granicą:
    Słowacja, Czechy, Niemcy, Holandia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na stanowisku Inżynier budowy – min. 2 lata
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym
od 1991 roku w... ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.

To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym
i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy). Od 2009 r. spółka prowadzi działalność developerską.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis