Investment & Development Associate

Warszawa, mazowieckie

5th Avenue Holding S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Stanowisko skierowane jest do ambitnej i dynamicznej osoby chcącej poznać rynek nieruchomości z naciskiem na projekty deweloperskie oraz inwestycje komercyjne zaczynając od bezpośredniego wsparcia Działu Inwestycji przy projektach mieszkalnych i komercyjnych (hotel, magazyny, powierzchnie biurowe). Osoba na tym stanowisku będzie pracowała bezpośrednio z dyrektorem działu inwestycji.

Wymagamy:

  • Możliwości pracy od zaraz w wymiarze min ¾ etatu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Osoby proaktywnej, nastawionej na realizacje projektów
  • Dobrych umiejętności zarządzania czasem
  • Dobrych zdolności analitycznych oraz znajomości programów Microsoft Office
  • Chęci rozwoju w dziedzinie nieruchomości na każdym etapie realizacji samodzielnej inwestycji (od zakupu działki po sprzedaż projektu)
  • Umiejętności zarządzania swoją pracą jednocześnie na kilku projektach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub działalność gospodarcza
  • Możliwość pracy w profesjonalnym, inspirującym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szansę na poznanie i aktywne uczestniczenie na każdym etapie prowadzenia inwestycji mieszkaniowej i komercyjnej od pozyskania gruntu poprzez organizowanie finansowania, budowę i oddanie do użytkowania, a kończąc na ostatecznej sprzedaży gotowego budynku
  • Pełen pakiet benefitów m in prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Komfortowe warunki pracy (nowe i przyjazne użytkownikowi biuro, spokojne otoczenie)
  • Miłą atmosferę pracy

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie przy bieżących projektach prowadzonych przez Dyrektora działu i Zarząd
  • Wykonywanie administracyjnych zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem działu i Zarządu (aktualizacja stanu projektu, opieka nad prezentacjami, etc
  • Wspieranie organizacji wydarzeń biznesowych, w szczególności tworzenia strategii spotkań i negocjacji
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert i prezentacji Power Point, formatowanie, tłumaczenia, przygotowywanie załączników, drukowanie

Spółka 5th Avenue Holding S.A. już od 7 lat realizuje własne, kompleksowe projekty... inwestycyjne zarówno z branży budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. Dzięki swojej działalności Spółka stała się znaczącym partnerem dla klientów krajowych jak i zagranicznych poszukujących powierzchni mieszkalnych, usługowych i biurowych oraz profesjonalnej obsługi w tym zakresie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja / Sekretariat