Indirect Buyer (Services)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1172333

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Indirect Buyer (Services)

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją strategii i projektów dla kategorii Services
  • Pozyskiwanie ofert, prowadzenie negocjacji i przetargów
  • Dokonywanie analiz i przygotowywanie raportów
  • Optymalizacja kosztów i usprawnianie procesów
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi stakeholderami
  • Zarządzanie dostawcami

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 1 rok w zakupach indirectowych
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office

Co oferujemy:

  • Bonus roczny 0,5 - 1,5% (niezależny od wyników indywidualnych)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Darmowe produkty/zniżki
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy