Indirect Buyer - Kupiec floty/ usług logistycznych

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1146444

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby do działu zakupów pośrednich/ indirect.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakupy w ramach kategorii usług transportowych. Dodatkowo będzie wspierała procesy przetargowe związane z inwestycjami w obszarze magazynowania.

Głównym celem osoby na tym stanowisku będzie sourcing dostawców usług logistycznych, negocjacje kontraktów i prowadzenie przetargów w ramach prowadzonej kategorii na rynku lokalnym. Z uwagi na obecne procesy nadrzędnym celem osoby na tym stanowisku będą optymalizacje kosztowe. Firma posiada transport własny i flotę zewnętrzną. Wybrany kandydat będzie odpowiadał za definiowanie strategii zakupów na podstawie analizy potrzeb wewnętrznych i sytuacji rynkowej oraz z optymalizację procesu zakupów usług transportowych, efektywne zarządzanie bazą firm transportowych i ocenę zgodną z procedurami wewnętrznymi.

Poszukujemy kandydata z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w zakupie usług logistycznych. Idealny kandydat posiada bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała lokalnie i globalnie, dlatego też poszukujemy osób z j. angielskim na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjny pakiet benefitów, a także możliwość wdrażania usprawnień i optymalizacji i zarządzania projektami o dużej wartości (około 250-300 mln PLN rocznie).

 Zainteresowane osoby zachęcam do aplikacji poprzez formularz Hays.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta