HR Specialist CEE

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie producentów podłóg, w tym m.in. wykładzin winylowych, paneli podłogowych oraz podłóg drewnianych poszukujemy osoby na stanowisko HR Specialist CEE. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje wszystkich działań HR dotyczących obszaru handlowego, Ścisłą współpracę z lokalnymi zespołami zarządzającymi, Zatrudnianie, integrację i motywację pracowników na wszystkich poziomach, a także zapewnianie wszystkich niezbędnych procesów administracyjnych (współprca z firmami zewnętrznymi, sprawdzanie listy płac, urlopy itp.), komunikację wewnętrzną, wspieranie procesów rekrutacyjnych w tym współpracę z agencjami, współprowadzenie projektu wdrożenia nowego programu onboardingowego,

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dobrą znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej HR
  • Doświadczenie w dziedzinie HR, najlepiej w środowisku międzynarodowym
  • Dobrą znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w rekrutacji, prowadzeniu / koordynowaniu projektów HR
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat.
  • Umowa na zastępswtwo (do marca 2021)- BONUS motywacyjny na zakończenie umowy
  • Dogodną lokalizację (Warszawa Wola),
  • Opieka medyczna oraz karta Multisport,
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa