Opis stanowiska pracy

1-12-50021

Dla naszego Klienta z branży consultingowej, poszukujemy osoby na stanowisko HR Biznes Partnera.

Najważniejsze obowiązki:
- koncentrowanie się na rozwoju biznesu oraz ludzi
- budowanie kluczowych kompetencji biznesowych, rozwój przedsiębiorczości, innowacyjnego myślenia oraz sposobu pracy
- dbanie o wysoką jakość pracy oraz możliwości rozwoju pracowników
- tworzenie środowiska dbającego o kulturę organizacyjną, w której różnorodność jest wartością dodaną
- budowanie strategii sukcesji
- nadzór nad całym portfolio działań z zakresu HR (rekrutacja, rozwój, szkolenia, analizy, wynagrodzenia i benefity, zarządzanie HR)

Wymagania:
- min. 7 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w wewnętrznym dziale HR), w różnorodnych obszarach tj. rekrutacja, rozwój, szkolenia, analizy, wynagrodzenia i benefity, zarządzanie HR
- doświadczenie w SSC/BPO, firmie consultingowej
- znajomość angielskiego na min. poziomie B2
- gotowość do proponowania i wdrażania kreatywnych rozwiązań HR
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i umiejętność zastosowania ich w praktyce
- umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku

Korzyści:
- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- dogodna lokalizacja: Centrum Warszawy
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
- wielokulturowe, przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Analityka