GL Accountant with German

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów poszukuje osoby na stanowisko GL Accountant ze znajomością jęz. niemieckiego.

Kandydat/ka będzie odpowiadał za rynek niemiecki.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa, mocno rozwijająca się firma z sektora produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów finansowych w zakresie księgi głównej
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Uzgadnianie kont
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Przygotowanie sprawozdania finansowego
  • Współpraca z pozostałymi działami w księgowości

Profil kandydata

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - min. B2
  • Bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego - min. B2
  • Dokładność, terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się SSC
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Programy szkoleniowe
  • Możliwość pracy hybrydowej (3-4 dni w tygodniu praca zdalna)
  • Lokalizacja biura - Warszawa Wilanów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page