GL Accountant with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
GL Accountant with EnglishMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów na koniec miesiąca w sposób terminowy i dokładny,
  • Analizowanie kont pod kątem błędów, pominięć lub niespójności, analiza wariancji,
  • Interpretowanie i analizowanie rzeczywistych wyników i wariancji,
  • Uzgadnianie kont bilansowych, w tym uzgadnianie transakcji gotówkowych,
  • Przygotowywanie i księgowanie wpisów do dziennika.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
  • Dodatkowym atutem będzie stopień naukowy w dziedzinie księgowości lub finansów lub profesjonalne kwalifikacje,
  • Doświadczenie w środowisku Shared Service będzie dodatkowym plusem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stałe wsparcie i jasną ścieżkę rozwoju,
  • Użycie obcego języka i nowych rozwiązań technologicznych na co dzień, współpraca z klientami na całym świecie,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.