Finance Manager /Head of Finance(Real Estate)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem/Właścicielami spółki i będzie miał wpływ na kierunek rozwoju spółki.

Oczekujemy minimum 5 letniego doświadczenia w tym 2 lata na podobnym stanowisku Finance Managera, Deputy CFO i doświadczenia operacyjnego (hands on).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości (mix used) poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Finance Managera/Head of Finance do siedziby w Warszawie.

Osoba będzie w pełni odpowiedzialna za całość nadzoru nad finansami spółek jak również relacje z bankami (pozyskiwanie finansowania) i wsparcie w strategii komercyjnej.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prowadzenia ksiąg rachunkowych - współpraca z zewnętrzną księgowością
  • Udział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych, nadzorowanie miesięcznego zamknięcia ksiąg dla spółek z Grupy (kilkadziesiąt podmiotów)
  • Przygotowanie budżetów, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Analiza finansowo- podatkowo-prawna projektów,
  • Wspieranie procesów optymalizacji kosztów ogólnych,
  • Przygotowywanie raportów zleconych przez Zarząd, dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • Koordynowanie przygotowywania dokumentacji cen transferowych,
  • Tworzenie nowych lub doskonalenie narzędzi raportowania, wdrażanie usprawnień,
  • Udział w audytach zewnętrznych audytów spółek z grupy,
  • Współpraca z bankami, urzędami skarbowymi i innymi instytucjami w zakresie udzielania informacji finansowych i pozyskiwania finansowania
  • Wparcie i nadzorowania spraw administracyjno-księgowych
  • Udział w prowadzeniu spraw kadrowych dla spółek z grupy
  • Zarządzenie podległym 3 osobowym zespołem
  • Inne działania zlecone przez Usługodawcę z zakresu finansów, księgowości, podatków, audytu, kadr i płac.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe finansowe, lub pokrewne
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie pozyskiwania finansowania na rynku nieruchomości, najlepiej (w tym 2 lata) na stanowisku Deputy CFO, Finance Manager, Head of Controlling, Head of Finance,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania działem
  • Bogata sieć kontaktów z zakresu współpracy z bankami
  • Samodzielność, determinacja do osiągniecia zamierzonego celu, świadomość pracy operacyjnej (hands on),
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów własnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie oraz prezentacji danych
  • Asertywność, wysokie kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca)

Oferujemy

Nasz Klient oferuje samodzielne i rozwojowe stanowisko w dynamicznej grupie kapitałowej pełnej pomysłów rozwoju, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, współpraca na zasadach b2b.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page