Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1130572

Dla mojego Klienta, firmy będącej liderem w dziedzinie technologii oraz globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług IT, poszukuję osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Dyrektor Sprzedaży będzie zarządzał 80-osobową grupą w kanale direct. Poszukujemy osoby mającej doświadczenie wnowoczesnej technologii, o konsultacyjnym podejściu i operacyjnym nastawieniu. Głównym celem będzie odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży podległego zespołu, rozwój koordynacja działań biznesowych, wsparcie merytoryczne i motywowanie zespołu, a także osobiste wizyty u kluczowych klientów.

Szansę na objęcie opisanego stanowiska ma osobadoskonale zorganizowana, ambitna, umiejętnie zarządzająca zespołem, potrafiąca być autorytetem i wsparciem. Ponadto powinna posługiwać się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji.

Nasz Klient oferujeniezbędne narzędzia do pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop; bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz szkolenia i rozwój osobisty. Czy jest Pan otwarty na rynek pracy i może być Pan zainteresowany ofertą? Jeśli tak, to bardzo proszę o przesłanie swojego CV bezpośrednio na mój adres mailowy: bereza@hays.pl. Chętnie się z Panem skontaktuję i porozmawiam o ofercie.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management