Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Drugi Store Manager (nowa marka premium)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1109851

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka premium oferująca luksusowe produkty.

Twoje następne stanowisko
Dla naszego klienta, luksusowej marki modowej, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Zastępcy Kierownika Sklepu w Warszawie. Poszukiwany Kandydat/ Kandydatka odpowiadać będzie za wsparcie Kierownika Sklepu w kompleksowym zarządzaniu salonem oraz zarządzanie zespołem sprzedawców; przygotowywanie grafików; pracę na wskaźnikach sprzedażowych KPI oraz podejmowanie działań mających na celu sprawne funkcjonowanie salonu oraz odpowiednią, zgodną ze standardami firmy, obsługę klienta. Zastępca Kierownika Sklepu odpowiadać będzie ponadto za realizację zadań sprzedażowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail (mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej, kosmetycznej lub pokrewnych), w szczególności w zarządzaniu zespołem sprzedawców, delegowania zadań oraz motywowania pracowników, znające zasady raportowania i monitorowania wskaźników sprzedażowych (KPI).

Co zyskujesz?
Oferujemy umowę o pracę, benefity dodatkowe, szkolenia za granicą oraz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie