Opis stanowiska pracy

Doradca Techniczno-Handlowy
Warszawa
NR REF.: 1125813

Twoja nowa firma
Firma z branży budowlanej, znana na rynku z szerokiego asortymentu systemów ociepleń, farb i innych materiałów.

Twoja nowa rola
Stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego ma charakter mobilny dzięki czemu w pełni odpowiada się zabudowanie relacji z klinetami jak również obsługuje się obecną sieć dystrybucyjną. Osoba na tym stanowisku będzie rozwijać dalsze relacje również z wykonawcami i współprace z inwestycjami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
Jeśli posiadasz minimum ponad 2 lata doświadczenia w branży budowlanej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, wykształcenie w kierunku budownictwa to zachęcamy do skladania aplikacji. Firma stawia na dynamiczny rozwój dlatego chętnie współpracuje z osobami samodzielnymi, potrafiącymi podejmować decyzje oraz angażującymi się w swoją pracę.

Co otrzymasz w zamian
Firma oferuje stabilną prace w oparciu o umowe o pracę, pakiet szkoleń produktowych oraz niezbędne narzedzia do pracy: laptop, telefon, samochód.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management