Digital Project Manager

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-16-59130

Dla jednej z wiodących sieci sklepów w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Digital Project Manager, która będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju cyfrowych kanałów marketingowych i aplikacji mobilnej.

Opis stanowska:
- Tworzenie i realizacja strategii w kanałach Digital;
- Przeprowadzanie analiz potrzeb biznesowych oraz potrzeb użytkowników w celu stworzenie roadmapy rozwoju produktów;
- Biznesowa opieka na aplikacja mobilną;
- Współpraca z zespołami developerskimi odpowiedzialnymi za realizację roadmapy;
- Działania prowadzące do wzrostu rozpoznawalności aplikacji, liczby pobrań oraz aktywnych użytkowników;
- Optymalizacja w oparciu o statystyki i KPI; dbanie o wydajność i bezpieczeństwo;
- Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie UX;

Wymagania:
- Doświadczenie jak PM (lub na podobnym stanowisku) w obszarze Digital Marketing i w realizacji kampanii marketingowych online;
- Doświadczenie z aplikacjami, stronami internetowymi, systemami automatyzacji działań marketingowych, wiedza z zakresu UX;
- Zdolność do przeprowadzania analiz i znajomość narzędzi analitycznych i raportowych (Google Analytics; Firebase);
- Umiejętność pracy z zespołami projektowymi;
- Dobra znajomość j. angielskiego;
- Mile widziane doświadczenie w branzy handlowej/FMCG;

Korzyści:
- Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę;
- Duży zakres samodzielności na stanowisku;
- Narzędzia pracy (komputer, telefon);
- Bogaty pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie medyczne i na życie;

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Project Management , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne