Digital Marketing Specialist

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1133694

Twoja nowa firma
Miedzynarodowy producent produktów medycznych (posiadający zakłady w ponad 6 krajach) i dedykujący swoje rozwiązania wybranym pacjentom. Firma posiada oddział w Polsce i ściesle wspólpracuje z centralą, a obecnie zostanie pomysłodawcą platofrmy e-commerce dla reszty spółek.

Nowa Rola
Stanowisko Digital Marketing Specialist jest odpowiedzią na rozwój w kierunku automatyzacji procesów oraz dotarcia do odpowiedniego targetu klientów poprzez różnorodne narzędzia i platformy digitalowe. Na tym stanowisku bedziesz brać udział w tworzeniu strategii na wdrożenie nowego rozwiązania z zakresu e-commerce jak równiez będziesz koordynować bieżace diząlania w sferze Digital (Social Media, Google Adds itd.)

Wymagania
na tym stanowisku odnajdzie się osoba kreatywna, otwartą a przy tym łącząca odpowiednie wyniki z analiz i raportów w celu udoskonalania kolejnych kroków. Jeśli posiadasz minimum 3 letrnie doświadczenie we wdrażaniu lub koordynowaniu procesów e-commerce w dowolnej branży, jeśli pojęcia SEO, SEM nie są Ci obce oraz komunikujesz się bardzo dobrze w języku angielskim, to zachęcamy do aplikowania.

Co otrzymasz w zamian
Firma oferuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz w dużej mierze samodzielne stanowisko.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo