Data Scientist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, koncernu wydawniczego, poszukujemy osobę na stanowisko:

Data ScientistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wspólpraca z biznesem w celu usprawnienia procesów poprzez wykorzystanie algorytmów Machine Learning
  • projektowanie, testowanie i wdrażanie modeli ML
  • formulowanie i testowanie hipotez w oparciu o duże zbiory danych

Wymagania:

  • doświadczenie w Data Science, Machine Learning
  • doświadczenie w budowaniu predykcyjnych modeli anal;itycznych
  • wiedza na temat modeli klasyfikacji
  • SQL
  • kodowanie w Python lub R
  • znajomość AWS, GCP

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • godziny dla rodziny
  • dzien wolny w urodziny
  • akcje SCR, kluby sportowe,
  • system gamifikacji z nagrodami dla pracowników
  • parking dla rowerów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.