Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy dla "It - Konsulting", na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

831 ofert pracy dla: It - Konsulting

Sortuj według:
  • Programista PHP

    Adescom Polska Sp. z o.o.

    Katowice, śląskie

    Opis stanowiska: Tworzenie nowych funkcjonalności platformy do zarządzania centralą telefoniczną, Utrzymanie i rozwój istniejących funkcjonalności. Możliwość rozwoju w innych technologiach - w zależności od chęci i umiejętności kandydata. Wymagania: Znajomość PHP 5/7, Znajomość architektury MVC (Model-View-Controller), Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL), Znajomość j. angielskiego umożliwiająca ...

  • Młodszy Specjalista ds. aplikacji IT

    Work-Point

    Gliwice, śląskie

    W związku z rozwojem Centrum Usług Wspólnych dla naszego Klienta, Lidera branży energetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko, dające możliwość zdobycia doświadczenia również osobom kończącym studia : Młodszy Specjalista ds. aplikacji IT Numer referencyjny: Mł-SP/ds/IT Miejsce pracy: Gliwice (śląskie) rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę od zaraz Zakres obowiązków: - Zapewnienie utrzymania aplikacji w ...