Customer Service with German and English

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Dołącz do nas, jeżeli jakość w obsłudze klienta ma dla Ciebie znaczenie! Praca zdalna 100% od zaraz

Kluczowe obowiązki:

  • Codzienna telefoniczna i mailowa obsługa zagranicznego klienta biznesowego - j. niemiecki, angielski i polski są niezbędne,
  • Wprowadzanie zamówień do wewnętrznego systemu informatycznego,
  • Przygotowywanie dokumentów dla klienta,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez stały kontakt z przedstawicielami firm

Oferujemy Ci:

  • Wdrożenie stanowiskowe i niezbędne wsparcie liderów
  • Umowę o pracę - 1 na czas próbny
  • Stabilne godziny pracy 8.00-16.00
  • Pracę zdalną, w perspektywie stacjonarną z możliwością home office
  • Pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji w sektorze SSC/BPO
  • Liczne benefity: prywatną opiekę medyczną, nowoczesne wnętrze biura, zniżki na artykuły oferowane przez firmę i wiele innych

Kluczowe umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ( w trakcie studiów)
  • Znajomość języków, na poziomie min. B2, niemieckiego angielskiego i polskiego (B1) - these 3 languages are required
  • Prowadzenie swobodnych konwersacji (telefonicznych i mailowych) w ww. językach
  • Sumienność, komunikatywność i chęć wspierania klientów,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie atutem,
  • Dobra znajomość MS Word i Outlook;
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Zachęcam do aplikowania bezpośrednio oliwia.ploska@antal.pl

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl