CRM Manager z j. niemieckim

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184055

Posiadasz doświadczenie w CRM Marketingu, znasz język niemiecki i angielski? Chcesz pracować dla szybko rosnącego start-upu? Aplikuj!

Twoja następna firma

Naszym klientem jest start-up z branży bankowej, który pomaga swoim klientom w ocenie danych finansowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko CRM Manager, z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku CRM Manager będzie odpowiedzialna za zaplanowanie i wdrożenie kampanii e-mail marketingu w celu zatrzymania, pozyskania klientów i osiągnięcia celów sprzedażowych. Do zakresu odpowiedzialności będzie należało opracowywanie spersonalizowanych treści, optymalizacja działań uwzględniając wyniki dotyczące zachowań klientów, rozwój testów A/B, poprawa kampanii i ich wskaźników KPI, a także samodzielnie wdrożenie kampanii CRM e-mail.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób, które posiadają praktyczne doświadczenie w obszarze e-mail marketingu i zarządzaniu CRM, które dobrze rozumieją mapowanie i struktury ścieżki klienta. Ważna jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, umiejętność tworzenia spersonalizowanych treści do kampanii e-mailowych i innych działań CRM, umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i rekomendacji działań. Doświadczenie w obszarze omnichannel będzie dodatkowym atutem. Szansa na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba zorientowana na cel, samodzielna, dobrze zorganizowania, skupiona na doświadczeniu użytkownika.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, konkurencyjne wynagrodzenie, pełne przeszkolenie oraz możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media