Contract Administration - Junior Logistic Specialist

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • wsparcie zespołu w procesowaniu, modyfikowaniu kontraktów projektowych,
  • kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, dostawcami (z Norwegii),
  • nadzorowanie budżetów wraz z Projekt Managerami,
  • kontrolowanie i nadzorowanie projektów pod kątem finansowym.
  • raportowanie.

Wymagania:
  • podstawowa wiedza finansowa, najlepiej z zakresu kontrolingu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • bardzo mile widziana znajomość języka norweskiego na poziomie B2/C1,
  • doświadczenie w usprawnianiu procesów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP,
  • chęć na uczenia się i pozytywne nastawienie do obowiązków.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet dodatkowych benefitów oraz premię roczną,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na rynku międzynarodowym u lidera w branży,
  • pracę w systemie hybrydowym lub całkowicie zdalnie,
  • bardzo dobrze zlokalizowane biuro (w przypadku pracy z Warszawy) :)
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy