Channel Director TT - FMCG

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1133198

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży FMCG o wysokich standardach operacyjnych i portfolio produktów pod silną, rozpoznawalną marką.

Twoje następne stanowisko
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Channel Director, z odpowiedzialnością za zarządzanie działaniami komercyjnymi na rynku polskim w kanale tradycyjnym. Channel Director będzie odpowiadać za definiowanie i implementację strategii rozwoju poszczególnych kategorii oraz określanie celów, w bieżącej współpracy z zespołami sprzedażowymi i zakupowymi oraz za plan aktywacji marek w punktach sprzedaży.

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Channel Director będzie należeć także bezpośredni kontakt z klientami – budowanie trwałych relacji biznesowych, negocjacje warunków współpracy oraz poszczególnych kampanii. Istotną częścią pracy są także zadania analityczne i związane z planowaniem i estymacjami sprzedażowymi.

Poszukujemy dojrzałego lidera, osoby z naturalną charyzmą, która posiada kompetencje związane z prowadzeniem i rozwijaniem podległego zespołu (rekrutacja, szkolenia, motywowanie, delegowanie obowiązków).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania osoby z min. 5-letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w obszarze sprzedaży, Channel Management, Trade Marketing lub Category Management w branży FMCG w kanale tradycyjnym, z dobrą znajomością rynku.

Od Kandydatów oczekujemy wysoce rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych, komunikacyjnych i analitycznych oraz doświadczenia w prowadzeniu i inspirowaniu zespołów. Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość objęcia stanowiska o wysokiej ekspozycji wewnątrz organizacji i dużej swobodzie w podejmowaniu decyzji biznesowych, a także konkurencyjny pakiet wynagrodzenia oraz narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon).

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo