Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy Business Development Manager

Informacje o kliencie

Pracując na tym stanowisku będziesz planować, prowadzić i brać udział w realizacji bardzo ciekawych i nowatorskich projektów z obszaru cloud computing. Projekty, które realizuje nasz Klient, opierają się głównie na komponentach Google Cloud, Azure.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów z sektora komercyjnego lub enterprise
  • współpraca z partnerami Google, Microsoft, SAP,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • współpraca z działami technologicznymi w celu przygotowania rozwiązań chmurowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji oraz negocjacje z klientem, aż do finalizacji umowy
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami
  • reprezentowanie i promowanie wizerunku firmy poprzez współorganizację i udział w konferencjach, targach i innych wydarzeniach branżowych

Profil kandydata

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań chmurowych w B2B (min. 5 lat)
  • doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych w sektorze komercyjnym lub/i enterprise
  • umiejętność pozyskiwania, analizowania i odpowiedniej interpretacji trendów dotyczących podległego rynku
  • umiejętność pracy pod presją
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz nastawienie na realizacje celu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Oferujemy

  • przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • duża samodzielność działania
  • praca w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód
  • pakiet benefitów pozapłacowych karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page