Business Development Manager branża FASHION

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1171829

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży Fashion, szukamy kandydatek/kandydatów na stanowisko: SALES & DEVELOPMENT MANAGER (Branża Fashion)

Warunek Konieczny - doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Fashion

 Zakres obowiązków:

  • Działania ukierunkowane na rozwój biznesu w kategorii Fashion poprzez wprowadzenie marek modowych do dystrybucji w Polsce.
  • Zbudowanie portfolio marek (pozyskanie nowych marek) i zarządzanie ich sprzedażą
  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z planem
  • Planowanie sprzedaży m.in. budowanie strategii cenowej, struktury warunków handlowych, planów sprzedaży, zysku brutto, marży
  • Bieżąca analiza danych, wyników i wskaźników sprzedażowych
  • Analiza konkurencji, tendencji rynkowych oraz śledzenie trendów modowych
  • Wdrażanie nowych marek, aktualizacja oferty handlowej według potrzeb biznesu
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami z branży Fashion
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami
  • Ścisła współpraca z działem marketingu (ustalanie planów, strategii)
  • Wdrażanie działań marketingowych, w tym z obszaru Digital
  • Efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie w zakresie realizacji planów, codziennych celów biznesowych

            Oczekiwania związane z tym stanowiskiem:

  • Doświadczenie w kategorii Fashion na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży tekstylnej - min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość branży modowej w Polsce i na świecie (CEE)
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu, silna postawa proaktywna
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów personalnych
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Elastyczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację biznesową - poziom zaawansowany

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia strategii rozwoju biznesu i wdrażania jej
  • Przyjazną atmosferę w firmie, która oferuje perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca hybrydowa

Jeśli jesteś zainteresowana / ny tą rolą, kliknij w "Aplikuj teraz" i prześlij swoje CV lub zadzwoń

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland