Business Controller - Real Estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z pojawieniem się pilnej potrzeby rekrutacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Controller. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pełny przekrój procesów kontrolingowych związanych z wybranymi inwestycjami handlowymi spółki. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla kandydatów, którzy pracują w roli samodzielnego Analityka Finansowego w spółkach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Raportowanie wyników finansowych obsługiwanych inwestycji handlowych
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowanie finansowe
  • Monitorowanie poziomu przychodów i kosztów oraz analiza odchyleń od planu
  • Przygotowywanie raportów zarządczych (finansowych i operacyjnych) oraz wydawanie rekomendacji dla Zarządu
  • Ocena rentowności nowych inwestycji np. rozbudowy, modernizacje obiektów
  • Udział w zamknięciu miesiąca np. kalkulacja rezerw
  • Usprawnienie procesów raportowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie Finanse i Rachunkowość
  • Min. 4-letnie doświadczenie w kontrolingu lub analizie finansowej
  • Znajomość branży nieruchomości - warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Proaktywność, duża motywacja do pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na generowanie wartości dodanej dla biznesu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju w strukturach spółki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page