Opis stanowiska pracy

6-16-57441

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Analyst dla jednej z największych korporacji na krakowskim rynku.

Obowiązki:

- przygotowanie i opracowanie wymagań
- walidacja i weryfikacja opracowanego rozwiązania
- analiza funkcjonalna i systemowa
- planowanie, przygotowanie i realizacja testów
- zarządzanie testami
- współpraca z zespołem programistów i architektów
- identyfikacja problemów oraz szukanie nowych możliwości w procesie biznesowym

Wymagania:
- bardzo dobra znajmość języka angielskiego (minimum poziom B2)
- minimum rok doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
- mile widziana znajomość Oracle HRMS
- komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy w zespole

Korzyści:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
- pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting