Opis stanowiska pracy

2-16-57284

Dla naszego Klienta działającego w branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Backup & Restore Specialist.

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wsparcie, rozwój i utrzymanie platformy CDM opartej na Cohesity. Sam dział odpowiedzialny jest także za obliczenia, tworzenie kopii zapasowych/archiwizację, AD, PKI, OS, VMware etc.

Do Twoich głownych obowiązków będzie należało:
- zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności danych zgodnie z potrzebami biznesowymi;
- koordynacja oraz monitoring codziennych działań w obszarze backup/storage;
- współpraca z architektami i vendorami rozwiązań w celu rozwóju i utrzymania platformy CDM.

Wymagania:
- Doświadczenie w obszarze IT Backup;
- Znajomość rozwiązań serwerowych oraz storage;
- Dobra znajomość platformy VMWare;
- Swoboda w użyciu języków skryptowych;
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Korzyści:
- Karta Multisport;
- Opieka medyczna;
- Ubezpieczenie grupowe;
- Dofinansowanie do wakacji;
- Możliwość rozwoju w międzynarodwoej organizacji

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting