Asystentka Zarządu / Kierownik Biura

bioArcus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy w kraju i za granicą od 25 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży zajmującej się skutecznym oczyszczaniem powietrza i wody. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalny zespół. Szeroka oferta wysokiej jakości usług i produktów to nasz znak rozpoznawczy. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Zarządu/Kierownik Biura

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Aktywne wsparcie przełożonego w realizacji oraz organizacji bieżących zadań;
  • Przygotowywanie i redagowanie pism
  • Organizacja spotkań
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Dbałość o obieg dokumentacji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej - dekretacja korespondencji;
  • Wsparcie dla działu handlowego i logistyki
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Prowadzenie nadzór nad dokumentacją firmową
  • Prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-organizacyjnej,
  • Zarządzanie pracą sekretariatu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane o profilu ochrony środowiska
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi oraz z raportami z wykorzystaniem dostępnych narzędzi;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point);
  • Umiejętność redagowania tekstów;
  • Systematyczność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, oraz umiejętność radzenia sobie z wielowątkowością zadań w wyznaczonym czasie;
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • Opiekę medyczną

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja