Asystentka prezesa z językiem francuskim

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT & Business Consulting
  • Rodzaj zaangażowania: wsparcie prezesa w służbowych i prywatnych sprawach -70%, administracja biura- 30% czasu pracy
  • Miejsce pracy: Warszawa śródmieście + zdalnie
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Benefity: Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Harmonogram pracy: pełen etat, godziny pracy: 8h/dzień, start: 9:00-17:00

Zakres zadań:

  • Zapewnienie wsparcia w bieżących służbowych i prywatnych sprawach prezesa
  • Zarządzanie kalendarzem służbowym i prywatnym prezesa
  • Koordynowanie i organizacja podróży służbowych i prywatnych prezesa
  • Organizacja pracy biura
  • Wsparcie administracyjne pracowników biura w realizacji codziennych obowiązków
  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie
  • Współpraca z działem HR i Finansów w zakresie rozliczeń oraz dokumentacji
  • Przygotowywanie pism, zestawień, raportów
  • Tłumaczenie dokumentacji wewnętrznej firmy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego ( min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Terminowość oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Duża inicjatywa własna, zaradność, samodzielność w działaniu, cierpliwość
  • Umiejętność dostosowania się do częstych zmian
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy
  • Możliwość rozwoju w kierunku rekrutacji lub sprzedaży
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.