Asystentka prawna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na stanowisko Asystentki Prawnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek z doświadczeniem w pracy administracyjnej oraz w formatowaniu i edycji dokumentów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z rozwojem, poszukujemy Asystentek do kilku działów prawnych, w tym działu procesowego, M&A oraz bankingu.

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie prawników w codziennych zadaniach
  • Edycja, formatowanie i archiwizacja dokumentów
  • Koordynacja kalendarza, w tym organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
  • Zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentów
  • Dbanie o właściwy i terminowy przepływ dokumentów
  • Pomoc w innych zadaniach związanych z obsługą działu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w administracji
  • Znajomość j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Terminowość, skrupulatność
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, etc.)
  • Praca w przyjaznym środowisku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page