Asystentka Biura (Recepcja)

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0034195

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji (przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej)
  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich oraz współpraca z firmami kurierskimi;
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja hoteli, transportu)
  • Kontrola i nadzór nad bieżącym zaopatrzeniem biura;
  • Obsługa logistyczna spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (rezerwacja i/lub przygotowanie sal konferencyjnych, zamawianie cateringów, etc.)
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;
  • Ścisła współpraca z działem księgowości

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja) - wymóg konieczny;
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność;
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w międzynarodowej firmie z branży energetycznej;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Lokalizacja: Warszawa, Mokotów (Plac Unii Lubelskiej)

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa