LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka Biura (Recepcja)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0034195

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji (przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej)
  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich oraz współpraca z firmami kurierskimi;
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja hoteli, transportu)
  • Kontrola i nadzór nad bieżącym zaopatrzeniem biura;
  • Obsługa logistyczna spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (rezerwacja i/lub przygotowanie sal konferencyjnych, zamawianie cateringów, etc.)
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;
  • Ścisła współpraca z działem księgowości

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja) - wymóg konieczny;
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność;
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w międzynarodowej firmie z branży energetycznej;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Lokalizacja: Warszawa, Mokotów (Plac Unii Lubelskiej)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570