Asystentka/ Asystent biura

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Praca w wyjątkowo ciekawym środowisku artystów
  • Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony)
  • Możliwość aktywnego udziału w galeriach organizowanych przez biuro oraz rozwoju sprzedażowego, a co za tym idzie perspektywa dodatkowego zarobkowania
  • Szansa na rozwój kompetencji administracyjnych oraz doskonalenia zawodowego
  • Designerskie biuro w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, zaradność oraz doskonała organizacja pracy
  • Dynamiczność, operatywność, kreatywność
  • Komunikatywność, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa recepcji (obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji; obsługa urządzeń biurowych; prowadzenie kalendarza spotkań (Google); dbanie o porządek i wygląd biura; monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i urządzeń biurowych)
  • Tłumaczenia z/na jęz. angielski, prowadzenie korespondencji w jęz. angielskim
  • Współpraca z dostawcami usług, realizacja bieżących zakupów biurowych i art. spożywczych
  • Przyjmowanie gości
  • Organizacja spotkań stacjonarnych i online (Zoom) oraz wyjazdów biznesowych; organizacja okolicznościowych imprez firmowych
  • Współudział w przygotowywaniu dokumentów konkursowych/ przetargowych
  • Pomoc zespołowi architektów w przygotowywaniu dokumentacji (składanie rysunków, organizacja wysyłek)
  • Kontakt z urzędami w celu wydania zaświadczeń z US, ZUS, KRK, KRS
  • Wsparcie bieżących projektów i realizacja zadań zleconych przez przełożonego
  • Nadzór nad wynajmem przestrzeni galerii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy