Asystentka/ Asystent biura

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Miła atmosfera
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny zamówień publicznych i zakupów
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny księgowości i finansów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność optymalizacji kosztów biura
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • Prowadzenie rejestru ofert i postępowań o udzielenie zamówień
  • Prowadzenie terminarza spotkań organizowanych w salach konferencyjnych i rezerwacja oraz dbałość o czystość i estetyczny wygląd
  • Bieżąca obsługa sekretariatu firmy, w tym obsługa poczty, korespondencji, połączeń telefonicznych
  • Bieżąca obsługa spotkań służbowych oraz profesjonalne przyjmowanie gości
  • Wsparcie księgowości prowadzonej przez firmę zewnętrzną, poprzez oznaczanie faktur zakupu datą wpływu i niezwłoczne przekazywanie ich do właściwej komórki organizacyjnej, w tym obsługa programu księgowego RAKS
  • Wsparcie działów spółki w załatwianiu spraw w kontakcie z instytucjami i urzędami, tj. kancelariami prawnymi i notarialnymi, urzędami miasta, gminy itd.
  • Wsparcie działu handlu i rozwoju w przygotowywaniu ofert handlowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials