Asystent w dziale Media Operations (3/4 etatu)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1126933

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać przede wszystkim za zamówienia kampanii mediowych. Szczegółowe zadania obejmują potwierdzanie realizacji kampanii, współpraca z domami mediowymi w celu weryfikacji rozliczeń, a także ścisłą współpracę z działem Księgowości i Zakupów w ramach rozwiązywania bieżących problemów w kontekście rozliczeń z partnerami. Co więcej, osoba ta będzie odpowiadać za czuwanie nad poprawnością realizacji procesu zamówień kampanii mediowych i proponować ewentualne rozwiązania usprawniające ten proces.

Do przesyłania aplikacji zapraszamy przede wszystkim osoby z doświadczeniem w pracy z programem SAP oraz dobrą znajomością języka angielskiego.Mile widziane będzie doświadczenie zdobyte w działach finansowych i zakupów. Oczekujemy dobrej znajomości MS Exceloraz takich cech jak: proaktywność, dokładność, otwartość, a także dobrej organizacji pracy.

Oferujemy pracę na okres 6 miesięcy(z możliwością przedłużenia współpracy), a przede wszystkim możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w jednej z wiodących firm w swojej branży. Oferta dotyczy pracy w wymiarze ¾ etatu.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo