Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Asystenta Działu Audytu
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Wymagania

Kogo szukamy?

• Studentów z kierunków ekonomicznych

• Osób z zdolnością analityczną oraz chęcią zdobycia doświadczenia w dziale Audytu Wewnętrznego

• Osób z dobrą znajomością pakiet MS office (w szczególności MS EXCEL)

• Znajomość podstaw SAP będzie dodatkowym atutem

• Pierwsze doświadczenie w dziale audytu jest mile widziane

Twoje zadania:

• Analiza i weryfikacja umów pod względem spójności

• Inwentaryzacja i archiwizacja umów

• Wprowadzanie danych do systemu SAP

• Tworzenie rejestrów/zestawień

Oferujemy:

• Cenne doświadczenie, różnorodne zadania

• Umowę zlecenie, stawkę 25 zł

• Lokalizacje

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
25,00 zł - 25,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse