Asystent/ tka w dziale ofertowania / Młodszy specjalista ds. ofertowania

Warszawa, mazowieckie

Bico Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

 Zakres wykonywanej pracy:

  • Prace bieżące zlecone przez kierownika działu ofertowego;
  • monitorowanie rynku pod względem zamówień publicznych;
  • wsparcie Kierownika  przy analizie dokumentacji projektowej;
  • realizacja postępowań przetargowych;
  • monitorowanie złożonych ofert;
  • kontakty z podwykonawcami, inspektorami
  • utrzymywanie stałych relacji ze współpracownikami;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Umiejętność przygotowywania wymaganych dokumentów przetargowych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami
  • Doświadczenie w przygotowaniu ofert i zamówieniach publicznych mile widziane min  1 rok oraz znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Zaangażowanie w pracę
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat.B

Nie chodzi tylko o to, że jesteśmy inni, ale o to, że jesteśmy lepsi,
ciągle wprowadzamy... innowacje i pracujemy bardzo ciężko, aby
wywrzeć wpływ na nasze środowisko i kolejne pokolenia...

Jesteśmy profesjonalnym inwestorem zastępczym.

Od ponad 15 lat zarządzamy inwestycjami od fazy projektowej przez wdrażanie rozwiązań po odbiór końcowy inwestycji. Reprezentujemy interes zamawiającego na budowie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Administracja biurowa , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria