ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO

Budimex SA

Warszawa, mazowieckie

Budimex SA

Opis stanowiska

  • współpraca przy przygotowywaniu ofert technicznych w przetargach Projektuj i Buduj oraz Buduj;
  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą inżynierską;
  • współpraca z Projektantem;
  • weryfikacja projektów;
  • uzgadnianie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego w specjalności drogowej;
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w projektowaniu dróg;
  • bardzo dobrej znajomości programów InRoads i Microstation oraz innych programów wspomagających projektowanie;
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy