Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej poszukujemy osób na stanowisko Asystent/-ka Zarządu.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Koordynacja działań administracyjnych,
  • Zarządzanie korespondencją mailową biura,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji na potrzeby Zarządu,
  • Organizacja wyjazdów służbowych,
  • Koordynowanie spotkań biznesowych,
  • Koordynacja obiegu korespondencji i dokumentacji,
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie biura,

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook),
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy (zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów),
  • Otwartości, samodzielności i proaktywności w działaniu,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności, terminowości, samodzielności,

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa